Terapie Metodou RUŠ

Terapie Metodou RUŠ probíhá v sedě, bez dotyku, za plného vědomí (vašeho i mého :-).

Co vás čeká? Máte zavřené oči, abyste si lépe vybavoval/a situace z dětství a mohl/a se snáze soustředit.

Nejprve pojmenujete prolém, se kterým jste přišel/la a formulujete, co očekáváte od terapie, co opravdu bytostně chcete. Tento cíl/záměr je velmi důležitý.

Já vás povedu cílenými otázkami co nejrychleji k příčinám vašeho problému. Tyto příčiny si posléze pod mým vedením zpracujete neboli vyčistíte. Plně se soustředíte na sebe, na své pocity a jejich změny. Já si vše zapisuji a rychle a přesně vás vedu, abyste si problém sám/a vyřešil/a. Při čištění negací se dostáváte do svého dětství ke vztahu se svými rodiči/vychovateli, případně sourozenci a dalšími lidmi, hrajícími důležitou roli v této době. Po vyčištění vše společně zkontrolujeme a pak dojde k odpuštění a smíření s mámou a tátou nebo dalšími členy vaší rodiny, což je to nejkrásnější. Vy víte a v sobě cítíte, že máte nádherný vztah se svými blízkými. Často se stává, že si před terapií takovýto stav ani nedovedete představit.

Na terapii se nijak předem nepřipravujte, nic si nepište. Ke všemu se dostaneme spontánně v průběhu terapie. Důležité je soustředit se na sebe a na své pocity a říct všechno co vás napadne. I to, co vás při terapii štve, ruší, vadí, čeho se obáváte, atd., často to souvisí právě s tím, co zrovna zpracováváte. Co neřeknete, to nevyčistíte a tedy dál žijete. Je to však jen na vás a plně respektuji vaše rozhodnutí, kam dojít.

Sezení trvá cca 3 – 4 hodiny. Více informací o terapiích Metodou RUŠ naleznete na oficiálních stránkách Metody RUŠ: RUŠterapie

 Více o mně jako terapeutce Metody RUŠ naleznete zde: Lenka Širlová – terapeutka

Dodržuji etický kodex terapeutů RUŠ: Etický kodex

Terapie RUŠ není lékařská ani psychologická služba. Není hrazena žádnou zdravotní pojišťovnou. Jedná se o metodu z oblasti metod osobního rozvoje.

Metoda RUŠ není psychoanalýza ani jiná psychologická a psychoterapeutická metoda a nenahrazuje odbornou lékařskou péči.

 

LENKA ŠIRLOVÁ

IMG_7978