Metoda RUŠ

RUŠ – rychlá a účinná změna skutečnosti. Autorem je Karel Nejedlý. Pomocí této české metody si můžeš vyřešit jakýkoliv problém včetně zdravotního. Šetrně a navždy. Vychází z jednoduchého a univerzálně platného principu, že každý problém má příčinu, která někdy někde vznikla. Vznikla v nás samých. A dovolili jsme to my. Možná dříve, když jsme byli malí, nám tahle ochrana sloužila, teď už nám většinou překáží a brání vnímat objektivně a jasně. Brání nám ve štěstí. A pokud jsme tohle své nastavení nezměnili, žijeme ho dál a promítá se nám do různých oblastí života.  A je jen na nás, zda to budeme žít dál nebo ne.

Metodou RUŠ se tedy čistí nejen naše problémy, ale i vztahy, které s nimi souvisejí. Dochází k pochopení, odpuštění a větší svobodě a lásce člověka. Přestáváme soudit a posuzovat jak sebe, tak i ostatní. A zároveň si bereme zpátky svou tvůrčí moc a sílu být takoví, jací jsme a podle toho i žít, a to nás osvobozuje.

RUŠka funguje všem, kteří si uvědomují, že za své problémy jsou zodpovědní sami (nesvalují vinu na druhé) a jsou pevně rozhodnuti je vyřešit. Velmi záleží na motivaci, se kterou do toho jdeme a na tom, co skutečně chceme. Každý se sám rozhoduje, kolik toho vyřeší.

Více o Metodě RUŠ najdete na https://www.metodarus.cz/cz/